Movies
Ratings
204
The ChaserRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 1.5
Midnight RunnersRated ★ 1.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Love, 100°CRated ★ 0.5
Cool RunningsRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
Hostel: Part IIRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.0