Movies
Ratings
15
The PriestsRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0