Series
Ratings
38
Pingu Season 1Rated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0