Series
Ratings
21
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 0.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
BigRated ★ 1.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0