Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
AbattoirRated ★ 1.5
Wish UponRated ★ 1.5
Annabelle: CreationRated ★ 1.5
LionRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5