Movies
Ratings
520
Good NewsRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Dolphins Up Close with Bertie GregoryRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Welcome to the ClubRated ★ 4.0
The Simpsons: The Good, the Bart, and the LokiRated ★ 3.5
Maggie Simpson in "Playdate with Destiny"Rated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
FlightplanRated ★ 4.5
Shot CallerRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
Operation FinaleRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 1.5
Mortal EnginesRated ★ 3.0
The Electric StateRated ★ 4.0