Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The RookieRated ★ 0.5
MaskRated ★ 2.0
TempestRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 2.0
Street FoodRated ★ 2.5
PunchRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
BITCH X RICHRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.5
Love in ContractRated ★ 0.5
Prison PlaybookRated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Sweet Tooth Season 3Rated ★ 2.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Sweet Tooth Season 2Rated ★ 3.0