Movies
Ratings
173
NomadlandRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 1.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
LegendRated ★ 1.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 1.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
KlausRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 1.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0