Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Hi My SweetheartRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5