Titles you rated
Emily in ParisRated ★ 3.0
VersaillesRated ★ 3.5
VersaillesRated ★ 3.5
VersaillesRated ★ 4.0
POSERated ★ 3.5
POSERated ★ 2.5
POSERated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5