Movies
Ratings
149
300Rated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0