Movies
Ratings
1207
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
Kaili BluesRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
The DiscoveryRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Ghost and the DarknessRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 2.5
I'm Your ManRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.0