Series
Ratings
79
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
MovingRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Pretend It's a CityRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0