Movies
Ratings
1284
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Hideo Kojima: Connecting WorldsRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
EraserheadRated ★ 3.5
Shin GodzillaRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 2.5
Space JamRated ★ 1.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
RoboCop 2Rated ★ 2.0
Young-guwa daengchiliRated ★ 1.0- Wuroi-mae From Outer Space 2Rated ★ 2.0
RinguRated ★ 3.5- Taoist MutulRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 1.0
The ThroneRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
The DigRated ★ 3.0