Movies
Ratings
1236
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Lars and the Real GirlRated ★ 4.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Night Train to LisbonRated ★ 5.0
Two Days, One NightRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Empire of the SunRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.5
John CarterRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 4.0