Series
Ratings
18
The Queen's GambitRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
MessiahRated ★ 3.5
CheerRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Alias GraceRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 3.5- The Hollow CrownRated ★ 5.0
The Night ManagerRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 2.0
Good Omens Season 1Rated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.0- Three KingdomsRated ★ 5.0