Titles you rated
Love in Your BosomRated ★ 3.0
Silver SpoonRated ★ 3.0- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 2.5
- Run HanyRated ★ 3.0
- 짱구는 못말려 3Rated ★ 3.5
- 짱구는 못말려 2Rated ★ 3.5
- Bakusō Kyōdai Rettsu Endo Gō!! WGPRated ★ 2.5
Friends Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Family Outing Season 1Rated ★ 3.0- 짱구는 못말려 1Rated ★ 3.5
Trap of YouthRated ★ 3.0
TomatoRated ★ 3.0
X-Man Season 1Rated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 3.0- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 2.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.0- BonobonoRated ★ 3.0