Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 1.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0