Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 0.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 5.0