Series
Ratings
291
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Summer StrikeRated ★ 3.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Running PointRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 2.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Sand FlowerRated ★ 3.5
One OutsRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.0
Oblivion BatteryRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 3.5