Movies
Ratings
349
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0