Movies
Ratings
248
20th Century GirlRated ★ 1.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.5
TADA: A Portrait of Korean StartupsRated ★ 5.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 1.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
BombshellRated ★ 5.0
#AliveRated ★ 0.5
Knives OutRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 4.0
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 1.0