Movies
Ratings
2524
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 4.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Fear and Loathing in Las VegasRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 4.5
Organ ChildRated ★ 1.5
FracturedRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 2.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
Midnight ExpressRated ★ 4.0
PathfinderRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Q & ARated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.0
Aguirre: The Wrath of GodRated ★ 3.5
Suicide KingsRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0