Movies
Ratings
1425
ElementalRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 5.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
People, Places, ThingsRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0