Titles you rated
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
LifeRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0