Titles you rated
AemaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
HollywoodRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 1.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 4.0