Titles you rated
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0