Movies
Ratings
937
ConfessionsRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
Senior YearRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 3.0
He's All ThatRated ★ 1.5
Bad TripRated ★ 3.5