Titles you rated
Men in BlackRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5