Movies
Ratings
834
FrankensteinRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0
TwistersRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Dumb MoneyRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Believer 2Rated ★ 1.0
The PlatformRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5