Series
Ratings
38
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 2.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 3.0
Lucky LouieRated ★ 3.5