Titles you rated
OppenheimerRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.5
Special DeliveryRated ★ 3.0
The Policeman's LineageRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 4.0