Movies
Ratings
728
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5
A Street Cat Named BobRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Independents' DayRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0