Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 1.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0- Good PeopleRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
ArgonRated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
GhostRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0