Movies
Ratings
188
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0