Movies
Ratings
75
FrozenRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Iron LadyRated ★ 4.0
The Best Exotic Marigold HotelRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0