Titles you rated
What's Up?Rated ★ 2.5- Daddy FishRated ★ 4.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
My Secret HotelRated ★ 2.5
Liar GameRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.5
One Warm WordRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
Wild RomanceRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 2.5
Summer ScentRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5