Movies
Ratings
278
PeninsulaRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 0.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0