Movies
Ratings
314
Believer: extended cutRated ★ 4.5
The Last of the MohicansRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 1.0
Pay It ForwardRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Survival IslandRated ★ 2.5
August RushRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
White Men Can't JumpRated ★ 3.5