Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 1.0
SilmidoRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.0