Titles you rated
The FortressRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
The RockRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
BrooklynRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.5