Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.5
Godzilla Singular PointRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Invincible Season 2Rated ★ 3.0
Invincible Season 1Rated ★ 4.0
Brave Bang Bravern!Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Star Wars: Visions Season 1Rated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
The BoysRated ★ 1.5
The BoysRated ★ 3.5
ObsoleteRated ★ 4.5