Movies
Ratings
79
Begin AgainRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Under the Tuscan SunRated ★ 4.5
Magic in the MoonlightRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.5
A Moment of RomanceRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Child's Play 2Rated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5