Titles you rated
HeroesRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5