Movies
Ratings
862
SingRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Happy EndRated ★ 3.0
CloserRated ★ 2.0
Onmyoji: The Yin Yang Master IIRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Race to Witch MountainRated ★ 3.0
Final Fantasy: The Spirits WithinRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Sky Captain and the World of TomorrowRated ★ 2.0- SpliceRated ★ 2.0
The OneRated ★ 2.0
The X FilesRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
SunshineRated ★ 2.0
WaterworldRated ★ 2.0
ControllerRated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 2.0
PushRated ★ 3.0