Movies
Ratings
1759
BugoniaRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The Woman in the White CarRated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
People and MeatRated ★ 4.0
Your LetterRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0