Movies
Ratings
406
TwilightRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Starship Troopers: InvasionRated ★ 2.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 3.0
Rocky IIRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0