Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
SirensRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Call It LoveRated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Funny WomanRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.0
MaidRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Kleo Season 2Rated ★ 3.0
Kleo Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5