Series
Ratings
112
WatchmenRated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 3.0
FleabagRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.5
Star Trek: Discovery Season 2Rated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.0