Titles you rated
Crush and BlushRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
FriendRated ★ 2.0
He's on DutyRated ★ 2.0
Once in a SummerRated ★ 1.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
A Good Rain KnowsRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
SecretRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0